Home » Bez tēmas » Kur strādā 7 tūkstoši un ik dienas iepērkas 300 tūkstoši ļaužu?

Kur strādā 7 tūkstoši un ik dienas iepērkas 300 tūkstoši ļaužu?

10.novembrī mūsu skolā pie vecāko klašu skolēniem ciemojās uzņēmuma Maxima pārstāves Aļona Juškēvica , 9.a klases skolnieces Ketlīnas Juškēvicas mamma, un Bauskas veikala Maxima vadītāja Laura Bagātā – Maxima korporatīvo komunikāciju projekta vadītāja. Skolēni uzzināja daudz jauna par veikala organizāciju, akcijām, pasākumiem un profesijām, kas noder, strādājot šajā veikalu tīklā. Daudziem bija pārsteigums, ka uzņēmumā nodarbināti ne tikai kasieri un tiešie veikala darbinieki , bet arī daudzi reklāmas, mārketinga, programmēšanas, datu apstrādes, loģistikas un citi speciālisti. Aļona Juškēvica skolēnus rosināja savu mērķu definēšanai izmantot I-SMART principu, kas , balstoties uz 6 kritērijiem, palīdz noteikt saprotamus un izmērāmus mērķus, t.i. mērķiem jābūt iedvesmojošiem, konkrētiem, izmērāmiem, sasniedzamiem, atbilstošiem un noteiktiem laikā. Šādu metodi savā ikdienā izmanto arī Maximas uzņēmumā. Tikšanās turpinājumā skolēni ar  interesi domāja atbildes uz mazās viktorīnas jautājumiem par dzirdēto, veiksmīgākie saņēma Maximas sarūpētās pārsteiguma balviņas. Bija interesanti uzzināt, ka kompānijai kopumā Latvijā ir 172  veikali, uzņēmumā strādā aptuveni 7 tūkstoši darbinieku, dienā šo veikalu tīklu apmeklē 300 tūkstoši apmeklētāju.  Nobeigumā Bauskas Maximas vadītāja novēlēja skolēniem būt mērķtiecīgiem un saprotošiem, iejūtīgiem  vienam pret otru un skolotājiem. “Nākot uz skolu, neatstājiet savu sirdi mājās” skanēja vēlējums.

Informāciju sagatavoja 9.a kl. audzinātāja Daiga Sējēja.