Home » Bez tēmas » Aicina mācīties Jelgavas tehnikumā

Aicina mācīties Jelgavas tehnikumā

22.novembrī skolā notika karjeras izglītības pasākums. Tā laikā devīto klašu skolēni tikās ar Jelgavas tehnikuma karjeras konsultanti Sarmīti Pekarsku un 1.kursa audzēkni Tomu Šābli. Jelgavas tehnikums ir mācību iestāde, kuru pēc 9.klases absolvēšanas ik gadu izvēlas arī vairāki mūsu skolas skolēni. Toms ir viens no viņiem. Puisis apgūst inženiersistēmu būvtehniķa profesiju. Mūsu devītklasnieki noklausījās ne tikai Toma stāstījumu par šo profesiju, bet arī izmēģināja metināšanu. Tas notika uz simulatora, un interese kaut ko tik nebijušu bija arī meitenēm. Vēl tehnikumā iespējams apgūt datorsistēmu tehniķa, automehāniķa, galdnieka un citas specialitātes.

S.Pekarska raksturoja tehnikumā apgūstamo mācību saturu, kā arī audzēkņu ārpusstundu dzīvi. Vairāk par tehnikumu iespējams izlasīt šīs mācību iestādes mājas lapā .  Skolai ir plaša un mūsdienīga dienesta viesnīca, jauniešiem ir iespēja no mācībām brīvajā laikā nodarboties gan ar sportu, gan māksliniecisko pašdarbību. Devītklasniekus interesēja informācija par stipendiju, nepieciešamo sekmju līmeni, lai iestātos skolā, prakses iespējas un citi jautājumi. Uz tiem visiem tika atbildēts. Saņemtas arī dāvaniņas – aprocītes ar tehnikuma logo. Tomēr lielākais ieguvums no šādām tikšanās reizēm ir jauna informācija un viela pārdomām par savu nākamo izglītības iestādi un profesiju. Iespējams, ka dažus no jauniešiem šis pārdomu ceļš aizvedīs tieši uz Jelgavas tehnikumu. Paldies viesiem par izsmeļošo informāciju!