Home » Bez tēmas » Dzejolītis, kas jālasa kopā ar klasi

Dzejolītis, kas jālasa kopā ar klasi

5.-9.klašu pasākums, ko šogad atkal bija iespējams organizēt, notika 20.decembrī. 7.klases kopā ar audzinātājām O.Vinogradovu un G.Kiseļevu bija atbildīgas par tā norisi. Starp citu, arī skolas rotāšana bija šo klašu pārziņā. Tas skolēniem (ar milzīgu vecāku atbalstu- īpašs paldies Daigai Ločmelei!) bija izdevies lieliski. Aizraujošs bija arī uzdevums, kas bija jāizpilda klasēm, gatavojoties pasākumam. Izlozētajam dzejolim bija jāatrod veids, kā to pasniegt publikai. Gandrīz visām klasēm tas arī izdevās. Dažādu iemeslu dēļ pasākumā nepiedalījās tikai trīs klases.

Vairākās klasēs atklājās gan teātra, gan muzikālie talanti. 9.klašu numuros piedalījās arī audzinātājas. Kā tas izskatījās, palūkojies galerijā!