Home » Bez tēmas » Ziemassvētki Mūsmājās

Ziemassvētki Mūsmājās

Tāds nosaukums bija dots 1.-4.klašu pasākumam, kas notika 21.decembrī. 4.klašu skolēni un skolotājas Aija Dūmiņa un Inga Grundmane to bija ietērpuši emocionālā, garīgā satvarā. Gada gaidītākais notikums sākās ar Eņģeļu sarunu ar Zēnu par dāsnumu, sirsnību un mīlestību. “Uzsmaidi kādam, samīļo, noglāsti kādu. Tu redzēsi, kā tava sniegtā mīlestība uzplaukst cilvēku acīs,” aicināja sirsnīgās ainiņas dalībnieki.

Koncerta gaitu vadīja 4.klašu skolēni Harijs Kristers Bergs, Kitija Ance Gaļčina, Elza Katrīna Veinberga un Amēlija Visocka. Visas klases bija sagatavojušas daudzveidīgus priekšnesumus. Piedalījās arī 1.klašu  un 2.-4.klašu deju kolektīvi Santas Zemītes vadībā. Uz skatuves bija Rūķi, Prinči, Princeses, Dāvanas un Piparkūkas – viss, kas piedien Ziemassvētku laikam. Lai dziesmas skanētu kā nākas, daudz bija strādājusi arī mūzikas skolotāja Ilze Bērziņa, kā arī visu klašu audzinātāji un vecāki. Kā tas izskatījās? Lūko galerijā! Bet pirms tam – bērnu vēlējums, kas skanēja koncerta beigās:

“Lai visi būtu laimīgi kā rūķīši!

Lai katram staro eglīte, kā Ziemassvētku saulīte!

Lai visiem jaukas dāvanas, kas iepriecina sirsniņas!

Lai katram miers un gaišums mājās, lai svētku svētums pāri klājas!”