Home » Bez tēmas » Vienotībā – mūsu spēks

Vienotībā – mūsu spēks

Bauskas politiski represēto kluba „Rēta” valdes dalībniece Daina Ziemele mūsu skolas kolektīvu uzaicināja Latvijas 95. dzimšanas dienu ieskandināt kopā ar ļaudīm, kas savulaik bez jelkāda iemesla aizvesti tālu svešumā – uz Sibīriju.

12. novembrī ciemos pie kluba biedriem devās 6.a klases skolēni un 9. klases jaunietes – Elza Sējēja un Kristīne Skukauska. Tikšanās bija emocionāli piesātināta. Visi sapratām, ka mūsu lielākais dārgums ir savstarpēja cieņa un vienotība.

Svētkos centāmies ielīksmot vecļaužu sirdis – 6.a klases skolniece Elvita Beikule nospēlēja divus skaņdarbus ar sintezatoru, viņas klasesbiedri runāja dzeju un fragmentus no pašu rakstītiem domrakstiem, teātra pulciņa dalībnieki uzstājās ar jauku dzejas montāžu. Priekšnesumus skolēniem palīdzēja sagatavot skolotāja Roze Bruģe un Ieva Mašale. 9. klases meitenes Elza un Kristīne lasīja fragmentus no Elzas esejas „Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā”. Ticam, ka ar savu klātbūtni, priekšnesumiem un katram dāvāto rozi represēto sirdīs iededzām mazu prieka gaismiņu. Paldies par atbalstu skolas direktoram Jānim Rumbam un viņa vietniecei Ivetai Semjonovai!

DSC04885 DSC04886 IMG_6048