Home » Bez tēmas » Modes nedēļas atskats

Modes nedēļas atskats

Strauji un interesanti pagājusi Modes nedēļa, ko no 13.-17.februārim organizēja skolēnu pašpārvalde. Uz e-pastiem saplūdušas intereantas fotoliecības par šo dienu notikumiem un dalībniekiem. Skolēni un pedagogi izmantoja šo laiku, lai pasmaidītu par savu ietērpu, pamainītu to, paustu arī attieksmi pret dažādām profesijām, elkiem un modes aktualitātēm dažādos laika periodos. Skolēnu pašpārvaldes aktīvisti ar Nikolu Šikovu priekšgalā, nedaudz piepalīdzot arī dažiem skolotājiem, izvērtēja klašu piedalīšanos un aktivitāti. Tapa diplomi vairākās nominācijās, kā arī sarūpētas saldas balvas. Specbalvu nominācījā “Saliedētākā klase” saņēma 5.b klase, diplomu nominācijā ” sapņu profesija”ieguva 5.a klase. Sirsniņdienā visredzamākie un vienotākie skolā bija 9.a klase, bet 9.b klase vislabāk izjuta un nodemonstrēja 90 – to gadu ģērbšanās stilu. Vislabāk savus elkus un viņu ietērpu nodemonstrēja 8.a klase, bet 8.b klase saņēma diplomu par veiksmīgu piedalīšanos pasākumos.

Sākumskolas klasēs katru dienu notika iekšējā klases balsošana par katras dienas spilgtāko tērpu. Apkopoti šo balsojumu rezultāti un tie nu lasāmi šeit. 1.a klase – Roberts Bišofs, Nauris Kutra, Lauris Vērmanis, Jēkabs Ungurs, Ksenija Mališeva. 1.b klase – Leila Jankovska, Daniels Pelcis, Kevins Silarājs, Mārcis Baltiņš, Gustavs Undzenko. 1.c klase- Domeniks Buls, Einārs Ārmanis, Mija Rušmane, Alise Bahs. 2.a klase- Tomass Līvmanis, Sabīne Gāzēja. 2.b klase – Odrija Ķivere, Patrīcija Pažemecka, Ričards Zvilna, Ralfs Silarājs. 3.a klase – Alvīne Štāla (3 dienas!), Rebeka Zaharčenoka, Amēlija Maskale. 3.b klase – Paula Jankovska, Žaklīna Žizena, Miks Miķelis Melnis, Emīls Māskis. 4.a klase- Heidija Vītola, Amanda Lazdiņa, Elīza Urbanoviča, Markuss Dudkovs, Frenks Burmistrovs, Miks Dzintars Pavlovičs. 4.b klase – Kristīne Trocka, Emma Pleša, Melānija Davidova, Ralfs Rušmanis.

Paldies visiem, kas iesaistījās, prata būt radoši, aktīvi un spilgti!