Home » Bez tēmas » Skolas pašpārvaldes pārstāvji piedalās forumā “Iezīmē sevi”

Skolas pašpārvaldes pārstāvji piedalās forumā “Iezīmē sevi”

22.martā Bērnu un jauniešu centrā notika Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas projektā organizētais Bauskas novada izglītības iestāžu pašpārvalžu forums “Iezīmē sevi”. Vairāk par tā norisi iespējams izlasīt bauskasdzive.lv    un bauska.lv

Mūsu skolu šajā pasākumā pārstāvēja Nikola Šikova, Renāte Līgotne, Gabriela Seimane, Arneta Hegenbarte-Petrika, Anna Ružinska, Bekija Baļčūne, Līga Madara Šneidere-Zegnere, Ralfs Kapkalns un Kristofers Puķāns. Lūk, pašu jauniešu domas par šo aktivitāti!

  • Šī bija laba iespēja sadraudzēties ar citu skolu jauniešiem, uzzināt, kādas ir viņu izklaides.
  • Ieklausījos, kas notiek citās skolās, guvu jaunas idejas sevis pilnveidošanai.
  • Uzzināju, kā labāk komunicēt ar citiem, kā realizēt savas idejas.
  • Priecājos, ka pieteicos piedalīties šajā pasākumā, izmēģinājām daudz ko jaunu.
  • Bija ļoti interesanti, noteikti skolā mēģināsim iedrošināt citus realizēt idejas, sadarboties.
  • Uzzināju daudz jauna par dažādām iestādēm un organizācijām, biedrībām, kurās darbojas jaunieši.
  • Tas bija kolosāls veids, kā satikt un iepazīt jaunus un interesantus cilvēkus!

Kopā ar jauniešiem pasākumā piedalījās direktora vietniece un skolas pašpārvaldes “krustmāte” Iveta Semjonova. Viņa secina, ka pasākums bijis ļoti pārdomāts un vērtīgs, daudz ideju gūts, kā uzlabot, padarīt daudzveidīgāku pašpārvaldes darbu skolā.