Home » Bez tēmas » Atskats uz konkursu “Radošā Zemgale”

Atskats uz konkursu “Radošā Zemgale”

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Pērnā gada nogalē Zemgales uzņēmējdarbības centrs aicināja piedalīties ikgdējā konkursā ”Radošā Zemgale”, kura uzdevums ir veicināt interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū.  Skolēnu uzdevums bija izveidot vizuālu vai vizuāli audiālu reklāmu kādam Zemgales novada uzņēmumam. Mūsu skolas 5.un 6. klašu skolēni, atbalstot Bauskas novada uzņēmumu, savos darbos -gleznojumos un zīmējumos-  atainoja Rundāles ūdensdzirnavas vizdažādākajos skatos un gadalaikos. Lai realizētu šādus reklāmas zīmējumus, skolēni pētīja gan veco, gan restaurēto dzirnavu fotogrāfijas, preses materiālus un daži pat iedziļinājās seno dzirnavu tehnoloģiskajā procesā. Kopumā konkursam tika iesniegti vairāk nekā 15 darbi. Konkurss ir noslēdzies, un labāko darbu autori saņēma pateicības un  saldumus, bet visradošākie skolēni arī dāvanu kartes  no SIA ’’Rundāles ūdensdzirnavas”. Vasarā visi interesenti tiek aicināti apmeklēt šo jauko Rundāles pagasta vietu, kur varēs ne tikai apmeklēt dzirnavu muzeju un  doties izbraukumā ar supiem vai laivu, bet arī apskatīt radošo zīmējumu izstādi, kuras līdzautori ir  mūsu skolas skolēni.