Home » Bez tēmas » Mūsu skolas 5.-9.klašu korim skatē 1.pakāpe

Mūsu skolas 5.-9.klašu korim skatē 1.pakāpe

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Bauskas Kultūras centrā 30.martā notika Bauskas novada koru skate. Varam būt lepni, ka esam viena no nedaudzajām skolām novadā, kurās IR koris šī vārda klasiskajā izpratnē. Mūsu skolā kordziedāšanas tradīcijas ir teju tikpat senas, cik pati skola. Turpinām tās kopt arī tagad. Meitenes un puiši kopā ar skolotāju Ilzi Bērziņu darījuši ļoti daudz, mācoties apjomīgu repertuāru. Mēģinājumi notikuši arī skolēnu brīvlaikā, strādāts daudz,  lai rezultāts priecētu.

Kora skanējumu un degsmi uzteica arī Mārīte Jonkus, Bauskas KC jauktā kora “Mežotne” diriģente. Viņa īpaši uzteica mūsu solisti Elzu Veinbergu. Žūrijā vēl strādāja Inga Bukša, Bauskas MMS kora nodaļas vadītāja un Dita Mūrniece, Ozolnieku MMS direktores vietniece ārpusklases darbā un solfedžo skolotāja. Vienādu vērtējumu (1.pakāpes diplomu) ar mūsu skolas kori saņēma arī Militas Pīlādzes vadītais Iecavas vidusskolas 5.-9.klašu koris. Augstāko vērtējumu saņēma Vecumnieku vidusskolas 5.-12.klašu koris Zaigas Jēgeres vadībā. Viņa vēl diriģē  šīs skolas zēnu kori, kas arī piedalījās skatē un braši izdziedāja trīs dziesmas, tāpat kā visi pārējie dalībnieki.

Kopā ar mūsu koristiem priecājamies par labo sniegumu un pateicamies par lielo darbu diriģentei Ilzei Bērziņai un koncertmeistarei Evijai Bonātei, kā arī katram dziedātājam par pacietību un cītīgo darbu mēģinājumos. Lai skan arī turpmāk un – uz tikšanos koncertos un pasākumos!