Home » Bez tēmas » Karjeras stunda kopā ar robežsargiem

Karjeras stunda kopā ar robežsargiem

5. aprīlī 9.a un 9.b  klašu skolēni Karjeras izglītības stundā tikās ar Valsts robežsardzes darbiniekiem. Prezentācija par robežsarga profesijas apgūšanu lika aizdomāties katram par savu drošību, fizisko attīstību, personības psiholoģisko stabilitāti. Skolēniem visvairāk patika praktiskās lietas, ko varēja izmēģināt busiņā- rokasdzelžu uzlikšanu, ”eža” pielietošanu transporta līdzekļu apturēšanā, dokumentu pārbaudīšanu. Visvairāk jautājumu saņēma kinologi, kuri bija ieradušies ar savu kolēģi- beļģu aitu suni. Suns demonstrēja, kā pēc komandas meklē un atrod ”saltiņus”, kas bija speciāli noslēpti klasē. Jaunieši uzdeva daudz jautājumu par aizliegtajām vielām. Pēc nodarbības jaunieši atzina, ka bija interesanta un saistoša stunda.