Home » Bez tēmas » 3.a klasei ir “Matemātiskais ķēriens” uzdevumos.lv

3.a klasei ir “Matemātiskais ķēriens” uzdevumos.lv

Skolotāja Evita Zeltiņa- Kļaviņa informē par savas klases matemātiskajām aktivitātēm. Lai paplašinātu skolēnu prasmes un veicinātu interesi par eksaktajām zinātnēm, uzdevumi.lv rīkoja tiešsaistes konkursu matemātikā 2.-12.klašu skolēniem. Bija iespēja iegūt arī vērtīgas balvas. Konkurss risinājās  no 27.marta līdz 14.aprīlim divās kārtās. Nolēmuši piedalīties.

Skolotāja stāsta, ka ar skolēniem trenējušies , risinot uzdevumus portālā. Konkursam tika pieteikti Marta Viktorija Baltiņa, Markuss Kļaviņš, Armands Mizars, Dorians Moisejenko, Valters Rotšteins un Alvīne Štāla. Uz otro kārtu tika izvirzīti 4 skolēni, kuru rezultāts bija lielāks par 40 %. Uzdevumi bija neparasti, grūti,  tie bija jārisina ātri – desmit uzdevumiem atvēlētais laiks bija 90 min. Skolotāja lepojas ar Alvīni, Armandu, Martu un Markusu, kuri otrajā kārtā atrisināja 70% uzdevumu.

Prieks par jaunajiem matemātiķiem!