Home » Bez tēmas » Mātes dienas koncerts izskanējis

Mātes dienas koncerts izskanējis

11.maijā skolas zālē pulcējās vecāki, lai pieņemtu skolas interešu grupu, klašu un pedagogu sveicienus Mātes dienā. Skaistu koncertu bija sarūpējuši skolas 2.-4.kl. un 5.-9.kl. kori Ilzes Bērziņas vadībā (koncertmeistare Evija Bonāte). Vēl muzikālos priekšnesumus sniedza 1.klašu (vadītāja Inga Bukša)  un 3.-5.kl. zēnu ansambļi. Skatuves runas interešu grupas dalībnieki, skolotājas Guntas Spures skoloti, priecēja ar atraktīvām un izjustām prozas un dzejas rindām. Santas Zemītes vadītie deju kolektīvi (1.klašu un 2.-4.klašu) piešķīra koncertam spriganumu. Savu Mūzikas skolā apgūto ģitārspēli ļāva izbaudīt Ralfs Kapkalns, bet klavierspēli demonstrēja Elizabete Upelniece. 1.a klase skolotāju Gitas Rimševicas un Ivetas Memmenas vadībā bija izveidojuši pārsteiguma priekšnesumu. Pasākumu vadīja 9.a kl. skolniece Kristīne Anna Pātaga, un tas viņai izdevās lieliski! Ieskaties galerijā!