Home » Bez tēmas » Sporta dienā mērojamies spēkiem

Sporta dienā mērojamies spēkiem

30.maijā notika ikgadējā Sporta diena, kas iezīmē dienu pirms mācību gada svinīgā noslēguma. Sporta aktivitātes organizēja skolotāji Renārs Rupkus un nedaudz arī Amanda Savicka. 1.-8.klašu skolēni sacentās vairākos interesantos sporta veidos – komandas 400m skrējienā, turoties pie virves, tāllēkšanā, kauliņa mešanā, tautas bumbā, virves vilkšanā, volejbolā un citos. Diena pagāja saspringti, aktīvi un pozitīvā noskaņojumā. Lielākoties skolēni sacentās ar saviem paralēlklašu skolasbiedriem. Kad rezultāti bija apkopoti, direktors Jānis Rumba kopā ar sporta skolotāju Renāru Rupku katrai klasei pasniedza  diplomus un “apēdambalvas”. Sporta skolotājs saka paldies visiem, kas palīdzēja dienas norisē – tiesnešiem, klašu audzinātājiem un atbalsta personālam, kā arī novēl, lai vasara būtu daudzveidīgām sportiskām aktivitātēm bagāta!