Home » Bez tēmas » Brokastis pie direktora Zelta un Sudraba skolēniem

Brokastis pie direktora Zelta un Sudraba skolēniem

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

31.maijā pirms mācību gada noslēguma svinīgās līnijas uz “brokastīm pie direktora” tika aicināti tie, kuru liecības bija Zelta un Sudraba krāsā. Lai iegūtu Zelta liecību, skolēna sekmēm bija jābūt vidēji 8,5 un augstāk balles un tostarp viens 7, savukārt Sudraba liecības ieguvēja sekmes vidēji bija no 8-8,49 ballēm ar vienu iespējamo 6. Šādiem kritērijiem atbilstoši šogad bija mācījušies 28 skolēni. Zelta liecības saņēma Zane Lea Zunda, Reinis Beitelis, Ralfs Rumba, Nikola Bula, Marta Kamola, Laura Sūna, Emīls Regnārs Āboliņš un Renāte Līgotne. Ar Sudraba liecību lepojas Markuss Dudkovs, Sabīne Klīgere, Heidija Vītola, Maiko Zariņš, Emma Pleša, Elza Katrīna Veinberga, Amēlija Visocka, Rūta Jansone, Olivers Puķāns, Agate Tillere, Patriks Čaps, Deina Pauloviča, Paula Viļķena, Roberts Maikūns, Reinis Grosbards, Ralfs Kapkalns, Vivita Gausiņa, Luīze Aleksandrova, Gabriela Seimane un Nikola Šikova.

Skolas vadība uzteica šos skolēnus, vēlot saturīgu atpūtu vasarā un labus panākumus arī turpmākajos skolas gados. Balvā par augstajiem sasniegumiem audzēkņiem tika pasniegta īpaši izdrukāta liecība, kā arī iespēja kļūt par labas grāmatas īpašnieku. To skolēni izvēlējās paši improvizētajā grāmatnīcā. Neizpalika arī kopīgs cienasts un saviesīgas sarunas, kā arī fotografēšanās. Sveicam un lepojamies!