Home » Bez tēmas » Atvadas no skolas

Atvadas no skolas

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

16.jūnijā skolā notika pasākums, kam šogad vairāk piestāv nosaukums “Atvadas no skolas”. Kamēr vēl tiek apkopoti centralizēto eksāmenu rezultāti, mūsu gandrīz 40 skolas beidzēji pulcējās kopā ar skolotājiem, vecākiem un draugiem, lai padarītu šķiršanos no savas skolas īpašu.  Katrs no viņiem saņēma speciāli veidotu skolas simbolu – logo ar absolventa vārdu. Tas simbolizē katra audzēkņa saikni ar skolu un ceļa posmu, kas noiets kopā, apgūstot pamatizglītību šeit – Bauskas pilsētas pamatskolā. Pasākums izvērsās diezgan laikietilpīgs, jo tika uzteikti un raksturoti visi audzēkņi. Par to bija parūpējušās klašu audzinātājas Daiga Sējēja (9.a) un Dina Ālmane (9.b).  Viņas bija rūpīgi pētījušas gan savus pierakstus, gan skolēnu anketas, lai pateiktu par katru ko īpašu un idividuālu. Skolas ieeju rotāja 9.a klases audzēkņu zīmējumu izstāde. Sākumskolā šīs klases audzināja skolotājas Anželika Orlova un Līga Purena. Skolotājas saņēma audzēkņu pateicību.Jauniešus sveica skolas direktors Jānis Rumba, Bauskas novada administrācijas Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja Antra Ozoliņa, arī Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja teica sirsnīgus vārdus. Runāja arī klašu audzinātājas, vecāku pārstāvji un , protams, paši pasākuma vaininieki, kopā nodziedot populāro dziesmu “Zemenes”. Pasākumu vadīja direktora vietniece Iveta Semjonova.

Vēlam visiem jaumiešiem radošu un veiksmīgu turpmāko dzīves un izglītības ceļu!