Home » Bez tēmas » Diena, kad mācību gads beidzas

Diena, kad mācību gads beidzas

31.maijs ir ilgi gaidīta diena visiem – gan skolēniem, gan skolotājiem. Kamēr 9.klašu skolēniem turpinās eksāmenu sesija ar pārbaudījumiem un konsultācijām, 1.-8.klašu skolēni šajā dienā saņem liecības un sava darba izvērtējumu.

Kad skolas vadība bija uzteikusi Zelta un Sudraba liecību saņēmējus, sākās mācību gada noslēguma pasākums. Direktora vietniece Iveta Semjonova, kā ierasts, atraktīvi pārbaudīja, vai visi ieradušies. Sekoja uzrunas, ko teica direktors Jānis Rumba, viņa vietniece Terēzija Pundure, interešu izglītības skolotāja Ilze Bērziņa, sociālā pedagoģe Irina Gutjare. Lai pasākums būtu kustīgs un jautrs, rūpējās 4.a klases deju grupa skolotājas Aijas Dūmiņas vadībā. Markuss Dudkovs norunāja dzejoli, bet zēnu ansamblis priecēja ar dziesmu. Labākie skolēni saņēma diplomus un pateicības. Par pozitīvu noskaņojumu parūpējās Aija Dūmiņa, aicinot visus skolēnus jautrā dejā. Pēc tam visi skolēni devās uz klases stundām, lai saņemtu liecības. Un tad – labdien, vasara! Būsim droši un atbildīgi! Tiekamies nākamajā mācību gadā!