Home » Bez tēmas » Piedalāmies V.Plūdoņa Dzejas dienā

Piedalāmies V.Plūdoņa Dzejas dienā

Pedagoģes V.Cerusas un BJC organizētā dzejas pasākuma nosaukums bija “Lai skan Viļa Plūdoņa dabas dzejas balsis un atbalsis !”.

Šajā notikumā piedalījās arī mūsu skolas 4.a, 6.a un 6.b klašu skolēni kopā ar latviešu valodas un literatūras skolotājām Dinu Ālmani, Ievu Mašali un Guntu Spuri. Atbilstoši pasākuma tēmai tika iestudēti dzejoļi, kuros atrodamas redzes, dzirdes, sajūtu  gleznas, citi V.Plūdonim raksturīgie mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi. Skolēni ne tikai skandēja mūsu izcilā novadnieka dzeju, bet bija sacerējuši savus dzejas “rimeikus” jeb dzejoļus, kuros pārfrazētas V.Plūdoņa vārsmas. Plūdoņa pieminekļa pakājē uzstājās arī citu skolu skolēni, deju kolektīva “Mēmelīte”dejotāji, kā arī popgrupas “Pigoriņi”dziedātāji. Vasarīgi siltā diena bija kā radīta šim saturīgajam brīvdabas pasākumam. Arī organizatoru sagādātie āboli garšoja lieliski. Paldies skolotājai Vijai par dzejiski izglītojošās gaisotnes radīšanu!