Home » Bez tēmas » Jaunsardze – tas ir patriotiski un spēcīgi

Jaunsardze – tas ir patriotiski un spēcīgi

Ceturtdien, 21.septembrī, skolā viesojās Jaunsardzes pārstāvji . Jaunsardzes instruktors seržants Raivis Naumovs un instruktore Andīne Naumova 4.-6.klašu skolēniem stāstīja par šīs patriotiskās kustības mērķiem, darbību un skolēnu iespējamo iestāšanos šajā organizācijā. Tika demonstrēta organizācijas simbolika, skaidrota tās nozīme, kas daudziem bija pārsteigums. Viesi stāstīja, kā bērni un jaunieši darbojas, kādas ir teorētiskās, fiziskās sagatavotības  nodarbības, piedalīšanās nometnēs. Skolēni uzdeva jautājumus par ekipējumu, ieročiem, nometņu kārtību, uz kuriem saņēma izsmeļošas atbildes. Uzmanīgākie klausītāji tika pie dāvaniņām – bloknotiem, aprocēm ar Jaunsardzes simboliku. Paldies Raivim un Andīnei par sniegtajām zināšanām!

Vairāk par Jaunsardzi vari uzzināt šeit.