Home » Bez tēmas » Otrklasnieki ziemu sastop Tērvetē

Otrklasnieki ziemu sastop Tērvetē

Viena darbīga, skaista diena Tērvetē pavadīta! Tā par 14.decembri izsakās 2.b un 2.c skolotājas Līga Purena un Anželika Orlova. Viņas stāsta par izglītojošu  klases pasākumu, kas norisinājās Tērvetes dabas parkā.
1,5 stundas pārgājiens pa pasakaini balto Tērvetes parku, kura taciņās bērnus sagaidīja dažādi uzdevumi. Lūk, daži no tiem – atpazīt kokus, meža dzīvniekus , mācīties mērīt kokus un  to darīt pareizi. Iegūta arī interesanta informācija par kokiem un dzīvniekiem – piemēram, ka koki arī slimo.  Mežā satikts arī  zaķis, bija rotaļas. Bērni dzēra gardu tēju, cepa ugunskurā desiņas.
Skolēni rosījās darbnīcās – namiņā ar čaklajām saimniecēm,  cepa piparkūkas, mācījās noteikt dažādu skuju koku sugas, taisīja rotājumus, cēla sniegavīriņus. Visbeidzot sekoja jautrais brauciens  ar bānīti līdz autobusam. Un tas viss kopā  veidoja milzum daudz pozitīvu emociju.