Home » Bez tēmas » 7.b klase piedalās videokonferencē ar Francijas skolēniem

7.b klase piedalās videokonferencē ar Francijas skolēniem

Ceturtdien, 14.decembrī 7.b klases skolēni ar skolotāju Aigu Čerņausku piedalījās e-twinning projekta “We are all superheroes!” videokonferencē ar Francijas pilsētas Nort sur Erdre skolas “College Isabelle Autissier” skolēniem un skolotāju Emmanuelle Cho. Francijas skolēni iepazīstināja ar savu valsti, tradicionālajiem ēdieniem un stāstīja par savām interesēm. Mūsu skolēni stāstīja par savu skolu, pilsētu un valsti. Pēc iepazīšanās abu valstu skolēni uzdeva jautājumus un apmainījās viedokļiem par redzēto un dzirdēto.

Pēc videokonferences nosūtījām jauniegūtajiem draugiem pašu darinātās Ziemassvētku apsveikuma kartītes ar laba vēlējumiem.

Paldies 7.b klases skolēniem par drosmi parādīt savas angļu valodas zināšanas un iesaistīšanos projektā, audzinātājai Vitai Lukšai par skolēnu rosināšanu iesaistīties projekta aktivitātēs, angļu valodas skolotājai Solvitai Bērtelsonei par atbalstu projekta norisē, skolas direktoram Jānim Rumbam un administrācijai par tehnisko nodrošinājumu.

(Informē skolotāja Aiga Čerņauska)