Home » Bez tēmas » Mazie Ziemassvētku pasākumā kopā ar Rūķu ģimeni skatās TV

Mazie Ziemassvētku pasākumā kopā ar Rūķu ģimeni skatās TV

1.-4.klašu gaidītākais notikums – “mazā eglīte” norisinājās 21.decembrī. Ceturtās klases kopā ar audzinātājām Evitu Zeltiņu – Kļaviņu un Māru Gulbi bija parūpējušās par to, lai šis brīdis būtu interesants, sirsnīgs un pārsteigumiem bagāts. Rūķu ģimenes lomās iejutās abu 4.klašu skolēni, kas improvizētā teātra izrādē izspēlēja to, kā Ziemassvētku vakarā Rūķi pa jauno TV skatās visdažādākās “pārraides”. To autori bija pārējo sākumskolas klašu kolektīvi un pedagogi. Bija mīklu minēšana, ķekatnieku uznāciens, leļļu teātris, klavierkoncerts, dziesmas un dejas – viss, kā jau pa īstu televizoru! Rūķi bija tik noguruši no TV skatīšanās, ka beigās pat iesnaudās.. Pamodās tikai tad, kad  atnāca Ziemassvētku vecītis un visiem dalīja pateicības un dāvanas.

Paldies 4.klasēm un skolotājām par skaisto pasākumu ! Lai mierīgi svētki ģimenes lokā!