Home » Bez tēmas » Iesaistāmies otrreizējo izejvielu vākšanas projektā

Iesaistāmies otrreizējo izejvielu vākšanas projektā

Mūsu skola jau vārākus gadus piedalās biedrības “Latvijas Zaļā josta“ organizētajos konkursos un aktivitātēs vides izglītības jomā. Tradicionāli tā ir bijusi makulatūras vākšana. Šogad esam pievienojušies arī nolietoto bateriju vākšanas kampaņai. Tās norise plānota līdz marta vidum. Kampaņas mājaslapā lasām, ka ” 2023./2024 mācību gadā “Zaļā josta” aicina ikvienu skolēnu, skolotāju, audzēkni praktiski iesaistīties  vērienīgās Vislatvijas aktivitātēs, kuras galvenais vadmotīvs šogad ir – “Domā globāli, rīkojies lokāli” – ar šādu vadmotīvu šogad tiek izsludināta makulatūras vākšanas kampaņas “Tīrai Latvijai” 2023./2024. mācību gada sezona, kā arī nolietoto bateriju vākšanas kampaņas “Tīrai Latvijai” 2023./2024. mācību gada sezona.

Vairāk par šīm aktivitātēm lasi https://tirailatvijai.lv/.

Par pareizu atkritumu šķirošanu šajā vietnē pieejams arī plašs videomateriālu klāsts.

Skolēnu pašpārvelde aicina katru klasi iesaistīties šajā vides aktivitātē un apzināt savus izlietoto bateriju krājumus, nest uz skolu, svērt un piedalīties konkursā. Neaizmirsīsim arī par makulatūras vākšanu!