Home » Bez tēmas » Sveču dienas noskaņās

Sveču dienas noskaņās

Sveču dienas gaidīšana šogad atkal bija aktīva. Skolā viesojās firmas “Kristell” pārstāve. Viņa tikās ar piekto un otro klašu skolēniem. Bērni no 5.klasēm piedalījās meistardarbnīcas nodarbībā, kur mācījās veidot sveces bēršanas tehnikā. Katrs, kurš čakli darbojās un bija uzmanīgs, ieguva skaistu rezultātu – pašdarinātu sveci sev tīkamās krāsās. Par šo aktivitāti kopā ar firmas pārstāvi parūpējās klases audzinātājas Maruta Korpa un Laaura Švāgere.

2.klasēs sveces tika darinātas, kausējot parafīnu un lejot to formiņās. Bērni noklausījās izglītojošu stāstu par veselīgām un neveselīgām eļļām, ekoloģiskiem materiāliem, parafīnu un vasku. Daudz jauna uzzināja arī skolotājas Anželika Orlova un Gita Rimševica.