Home » Bez tēmas » 100 dienās iespējams iemācīties ļoti daudz

100 dienās iespējams iemācīties ļoti daudz

Liekas, ka tas bija tikko, kad 1. klases skolēni vēra skolas durvis, lai soļotu pretī jaunām zināšanām, taču ir pagājušas jau simts dienas. Daudz vai maz? Šo atbildi zina tikai viņi paši – mūsu mazākie!

2.februārī mūsu 1.klašu skolēni svinēja savas pirmās 100 mācību dienas skolā.

Skolēniem aktivitātes bija sagatavojušas 1.klašu audzinātājas  Inga Grundmane un  Aija Dūmiņa, angļu valodas skolotāja Aiga Čerņauska, kā arī mūzikas skolotāja Inga Bukša.

Pirmklasniekiem bija jāpierāda iegūtās zināšanas viktorīnā , veicot dažādus uzdevumus stacijās. Tā  burtu stacijā no zilbēm veidoja vārdus, angļu valodas stacijā – atkārtoja mācītos vārdiņus, mūzikas stacijā – dziedāja dziesmu, mākslas stacijā- izrotāja alfabēta burtus, dabaszinību stacijā – lika no puzlēm Latvijas karti un minēja dzīvniekus pēc aprakstiem. Pirms pasākuma skolēni veidoja savas brilles, grieza alfabētu un mācījās dziedāt dziesmas.

Ar sirsnīgiem vēlējumiem pirmklasniekus uzrunāja direktora vietniece Iveta Semjonova. Viņa kopā ar klases audzinātājām pasniedza īpašos sertifikātus, grāmtzīmes un gardumus.