Home » Bez tēmas » Konkurss ,,Matemātiskais ķēriens” 2024

Konkurss ,,Matemātiskais ķēriens” 2024

Šogad mūsu skolas skolēni aktīvi pie dalījās Uzdevumi.lv  rīkotajā konkursā ,, Matemātiskais ķēriens” 2024. Pirmā kārta notika 19. un 21.februārī. Piektdien, 23.februārī tika saņemti rezultāti. Liels prieks, ka varens pulks skolēnu ir tikuši uz 2.kārtu, jo pareizi bija jāizpilda 40% no visiem uzdevumiem.

Sveicam – Martinu Rudeviču 2.b ; Alisi Bahu 2.c; Domeniku Kristu Bulu 2.c ; Artūru Dāvidu 2.c; Raivo Naglišu 2.c; Valteru Tāru 2.c ; Elizabeti Upelnieci 3.b ; Evelīnu Žukausku 3.b ; Gustavu Breijeru 3.b ; Martu Baltiņu 4.a ; Alvīni Štālu 4.a ; Dorianu Moisejenko 4.a ; Valteru Rotšteinu 4.a ; Kristeru Borisu 4.b ; Paulu Jankovsku 4.b ; Miku Miķeli Melni 4.b ; Renāti Vītoliņu 4.b ; Žaklīnu Žizenu 4.b ; Miku Dzintaru Pavloviču 5.a ; Frenku Burmistrovu 5.a ; Nikolu Bulu 6.b ; Patriku Čapu 6.b ; Lauru Sūnu 6.b ; Ralfu Kapkalnu 8.a un Reini Grosbardu 8.a ! Vēlēsim viņiem veiksmi 2.kārtā! Tā norisināsies 4.un 6.martā, bet par iegūto vietu paziņos 20.martā.

Informē skolotāja Inta Šarikova.