Home » Bez tēmas » “Pavasara sadancis” pulcē dejotājus

“Pavasara sadancis” pulcē dejotājus

Bauskas Kultūras centrā 22.martā saimniekoja mūsu skolas deju skolotāja Santa Zemīte. Te notika mūsus skolas organizētais deju lielkoncerts “Pavasara sadancis”. Tajā piedalījās Griķu pamatskolas 1. – 2. kl.un 3. – 6. kl. deju kolektīvs (vad. Eva Brigmane), Bauskas 2. vidusskolas 1. – 2. kl. deju kolektīvs (vad. Karlīna Visocka), Pilsrundāles vidusskolas 1. – 4. kl. deju kolektīvs (vad. Aiga Vangale), Bauskas Valsts ģimnāzijas – 2. kl. un 7. – 9. kl.  deju kolektīvs “Odziņa” (vad. Tamāra Maskalāne), Daugmales pamatskolas 1. – 3. kl. deju kolektīvs (vad. Krista Bukovska), Ropažu novada Garkalnes skolas 2. kl. deju kolektīvs “Saules bērni”(vad. Dita Grīnberga un Indra Rasmane), Īslīces pamatskolas 1. – 4. kl. deju kolektīvs (vad. Santa Zemīte) un Bauskas pamatskolas 1. – 2. kl. un 3. – 6. kl. deju kolektīvs “Ganiņi” (vad. Santa Zemīte).