Home » Bez tēmas » 5.a klase pierāda sevi LABAJOS DARBOS

5.a klase pierāda sevi LABAJOS DARBOS

5.a klase ir aktīvi darbojusies – esam ne tikai radījuši skolas modes skatei tērpu no otrreiz izmantotajiem materiāliem, kur komandas darbā tapa ideja, tērps un priekšnesums, bet arī projekta “sporto visa klase” ietvaros veicām uzdevumu “labie darbi” (trešdien, 27.03.2024.) – apkopām tuvējo apkārtni.  Mēmeles krastā vācām plastmasas maisiņus, pudeles un citus atkritumus. Tā veiksmīgi turpinājām modes skatē aizsākto tēmu – aktualizēt skolēnu dzīvē ilgtspējīguma nozīmi un motivēt saudzēt dabu un dabas resursus.

Tā par klases dzīves aktualitātēm informē klases audzinātāja Maruta Korpa. Skolēnu aktivitāte ir atdarināšanas cienīga, vai ne? Vai esi izvēlējies, kuru Latvijas stūrīti sakopsi Lielajā talkā 27.aprīlī?