Home » Bez tēmas » Noskanējis SKOLAS ZVANS devītajiem

Noskanējis SKOLAS ZVANS devītajiem

17.maijā skolā notika pasākums ar diezgan skumju nosaukumu – Pēdējais zvans. Tomēr katra notikuma beigas nes sevī kādu citu sākumu. Tā tas ir arī šoreiz – devītie gatavosies eksāmenu sesijai, skolas absolvēšanai, jauna posma sākumam savā izglītības ceļā. Par to savā uzrunā runāja direktora vietniece Terēzija Pundure. Viņa uzteica teju katru devītklasnieku, atceroties skolas gadu sasniegumus olimpiādēs, interešu grupās, sportā, attieksmē pret skolu un sabiedrisko darbību. Skolu šogad absolvēs aktīvākās skolēnu pašpārvaldes dalībnieces – Nikola, Renāte, Gabriela, būs jāievēl citi skolēni, ar smaidu sacīja T.Pundure.

Lai Pēdējā zvana svētki būtu izdevušies, tradicionāli par to rūpējas 8. un 1.klašu skolēni un audzinātāji, skolas tehniskie darbinieki, arī skolēnu vecāki. Devītajās klasēs šogad mācījās 39 skolēni. Viņus skolas zālē ieveda tie paši pirmklasnieki, kas 1.septembrī skolas saimē ienāca, kautrīgi devītajiem pie rokas pieķērušies. Zālē bija 8.klašu dzejas kompozīcija, muzikālie priekšnesumi, skatuves runas priekšnesums. Par tiem no devītajiem paldies Reinim Grosbardam, Ralfam Kapkalnam un 1.klašu ansamblim un deju grupai, visiem runātājiem, viņu skolotājām Guntai Kiseļevai, Olgai Vinogradovai, Aijai Dūmiņai, Ingai Bukšai, Ingai Grundmanei un Guntai Spurei. Pēdējo mācību stundu saviem bijušajiem audzēkņiem vadīja sākumskolas skolotājas Gunta Spure un Aija Dūmiņa. Devītie dāvāja ziedus saviem pedagogiem, pateicībā par skolas gados gūtajām zināšanām un mīlestību.

Labu veiksmi eksāmenos, devītie!