Home » Bez tēmas » Svinam skolas 105.dzimšanas dienu

78910111213
21222324252627
28293031

Septembris ir skolas dzimšanas dienas mēnesis. Šogad tas bija īpašs, jo gatavojāmies 105.jubilejai. Tam par godu notika gan pasākumi klasēs, kad dažādi tika aktualizēta skolas vēsture, pārrunāti dažādi skolai svarīgi notikumi, uzklausīti absolventu stāsti un šķirstīti gan reāli, gan digitāli fotoalbumi. Skolēni un pedagogi piedalījās skolas telpu rotāšanā, veidoja dekoratīvos lukturīšus. Šoreiz lielā tēma bija – cilvēks skolā. Lielas kartona figūras, ko izgatavoja katra klase, labi piestāvēja gaiteņu sienām un ietvēra, viņuprāt, svarīgu informāciju par skolas laikā apgūstamo, uzzināto, svarīgo, nopietno un nenopietno… Daudz darba skolas uzpošanā paveica klašu audzinātāji kopā ar skolēniem. Rūpes par zāles noformējumu bija uzņēmusies skolotāja Līga Purena. Dažādus akcentus skolas gaiteņos un foajē veidoja skolotājas Daiga Sējēja un Māra Gulbe. Lielu atbalstu sniedza skolas tehniskie darbinieki. Skolas noformējuma veidošanā vislielākais paldies absolventei Daigai Ločmelei par karoga un vairāku stendu izveidi.

18.oktobrī klases stundā bija svinību brīdis, kad tapa arī galerijā pievienotie klašu kolektīvu foto.  Kā jau svētkos – svinīgi brīži ar svētku torti vai kliņģeri, atbilstošs telpu noformējums un pāri visam – lepnums par savu skolu!