Home » Bez tēmas » Deju kolektīvs viesojas Lietuvā

Deju kolektīvs viesojas Lietuvā

Pavasara brīvlaikā, 21. martā, mūsu skolas 5. – 8. klašu tautas deju kolektīvs viesojās Lietuvas pilsētā Pasvalē. Tur notika deju festivāls. Uz skatuves kāpa dažādas kaimiņvalsts deju grupas, taču pasākuma kulminācija bija Bauskas pilsētas pamatskolas deju kopas uzstāšanās. Mūsu meitenes un puiši izcēlās ar staltu stāju un spriganu dejas soli.

Lietuvieši priecājās par mūsu dancotāju izvītajiem deju rakstiem uz skatuves un skaistajiem tautas tērpiem. Gandarīta par jaunajiem tautas tērpiem ir arī deju skolotāja Santa Zemīte. Ar stingru attieksmi un dziļu mīlestību strādājot mēģinājumos, skolotāja S. Zemīte mūsu skolā ir izveidojusi ļoti labu deju kolektīvu. Par skolas dancotājiem Lietuvas festivālā priecājās arī skolotāja Inta Šarikova, kas kopā ar deju kolektīvu apmeklēja festivālu.

dejo_lietuvaa_01 dejo_lietuvaa_02 dejo_lietuvaa_03 dejo_lietuvaa_04