Home » Bez tēmas » Sagaidām Latvijas 96. dzimšanas dienu

Sagaidām Latvijas 96. dzimšanas dienu

Piektdien, 14. novembrī ar skaistu koncertu izskanēja pirmssvētku nedēļa.

Šajā laikā gan klases stundās, gan dodoties pie pieminekļa par Latvijas brīvību kritušajiem 11. novembrī, daudz runājām par patriotismu, Latvijas vēsturi, Latvijai nozīmīgiem cilvēkiem un notikumiem.

Svētku koncertā tika godināti labākie mācību darbā. Tie bija: Līva Šneidere- Zegnere, Marta Ābele, Beāte Kate Hegenbarte, Elizabete Domokejeva, Dāvids Burmistrovs, Rebeka Zotova, Elīna Pole, Kristiāna Purmale, Santa Koroļkova, Laura Butevica, Sindija Rusaja, Linda Platā, Dinija Salasgrāve, Kitija Untāle, Artūrs Jānis Krūmiņš, Karolīna Auziņa. Viņu fotogrāfijas ievietotas stendā “Ar viņiem lepojamies”. Pateicības vārdus un atzinības rakstus saņēma arī labākie sportisti un 5.-9.klašu koris. Skolas vadība pateicās par godprātīgu darbu mūzikas skolotājai Ilzei Žubērei, sākumskolas skolotājai Aijai Dūmiņai un tehniskajai darbiniecei Jolantai Misjunai.

Svētku koncertu bija sarūpējuši interešu izglītības kolektīvi un viņu skolotāji. 1.-4. klašu un 5.-9. klašu koru sniegumā (skolotāja I.Žubēre) dzirdējām arī dziesmas no nākamā gada Skolēnu Dziesmu svētku repertuāra, raitu dejas soli ritināja 1.-2., 3.-4., 5.-6. un 7.-9. klašu deju kolektīvi S.Zemītes vadībā. Dziedāja 4.-6. klašu meiteņu ansamblis, bet kā pārsteigums izskanēja 1.-4. klašu kora zēnu grupas uzstāšanās. Dzeju runāja D.R.Āboliņš, S.Cielava, M.Mālders un K.Visocka. 6.b klase un skolotāja D.Ālmane bija izveidojuši dzejas kompozīciju. 4.a klase nodejoja skolotājas A.Dūmiņas iestudēto mūsdienu deju. Koncerta noslēgumā skolotājas R.Bruģes vadītā drāmas grupa (7.a) atraktīvi iztulkoja vārdu LATVIJA, liekot visiem aizdomāties par katra cilvēka unikalitāti savā Dzimtenē.

Koncerts 14. novembrī - 01 Koncerts 14. novembrī - 02 Koncerts 14. novembrī - 03 Koncerts 14. novembrī - 04 Koncerts 14. novembrī - 05 Koncerts 14. novembrī - 06 Koncerts 14. novembrī - 07 Koncerts 14. novembrī - 08 Koncerts 14. novembrī - 09 Koncerts 14. novembrī - 10 Koncerts 14. novembrī - 115.-9. kl. koris Labākie sportā