Home » Bez tēmas » 6. klases piedalās plakātu konkursā

6. klases piedalās plakātu konkursā

Novembra pirmajā pusē vairāki mūsu skolas klašu kolektīvi, arī 6.a klase, aktīvi meklēja un realizēja idejas plakātu konkursam “Cits eksperiments”. Konkursu organizē Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvalde visiem Latvijas vidējo un vecāko klašu skolēniem ar mērķi veicināt skolēnu izpratni par iespējām apliecināt sevi pozitīvā veidā – bez apreibinošu, atkarību izraisošu vielu lietošanas, kā arī sekmēt skolēnu radošās domāšanas attīstību. Savos plakātos bērni attēloja, kā gūt pozitīvas emocijas un pozitīvu pieredzi, neizmantojot apreibinošas vielas. Plakātam bija jāpievieno arī sacerējums, kurā jāpamato savas izvirzītās idejas. 6.a klase konkursā piedalījās simtprocentīgi visi, darbu veicot pa pāriem vai individuāli. Skolēni atzīst, ka narkotikas un alkohols ir “ceļš uz bezdibeni”, bet visvairāk pozitīvo lādiņu viņiem sniedz sports, māksla, mūzika, draugi un ģimene. Ar nepacietību gaidīsim konkursa rezultātus!

D. Sējēja

DSC07817 DSC07819 IMG_3584 IMG_3587 IMG_3588 IMG_3602 IMG_3606CE