Home » Bez tēmas » Pazaudē un atrod kristāla kurpīti

Pazaudē un atrod kristāla kurpīti

Pasaku pils gaisotnē 18. decembrī visus aicināja iejusties 4. klašu skolēni, kas šogad veidoja Ziemassvētku pasākumu 1.-4. klasēm. Bērni un skolotājas bija pacentušies, lai skatuvi rotātu skaistas dekorācijas. Ziemassvētku sajūtu radīja 3.b klases sniegavīri. Vairākas klases bija iestudējušas Ziemassvētku ludziņas (1.b, 3.a). Dejas soli ritināja 2.a, 2.b, 4.a un 4.b. 1.a klase iejutās peļu lomā un dejoja jautru deju. Pasākumu vēroja pie eglītes sēdošie Karalis un Karaliene. Visus sajūsmināja princeses (E.Daugule un G.Rēbuks) duets. Viss beidzās laimīgi, jo Princese atrada pazaudēto kurpīti! Paldies skolotājām G.Spurei un A.Dūmiņai par izdomu!