Home » Bez tēmas » Izskan gada nogales koncerti

Izskan gada nogales koncerti

19. decembrī izskanēja gada nogales pēdējais pasākums – Baltais koncerts. Skaistās Ziemassvētku dziesmās, dzejoļos un mūzikas instrumentu spēlē noklausījās gan skolēni, gan skolotāji, gan pensionētie pedagogi. Koncertā piedalījās abi skolas kori, ansamblis, 1.-4. klašu kora zēnu grupā, 5.-6. klašu deju kolektīvs, dzeju runāja D.R.Āboliņš, K.Visocka, S.Cielava un S.Staškevica. Mūzikas skolas audzēknes K.Kuļikauska un G.Veršinska priecēja ar flautas un saksofona spēli. Direktors J.Rumba vēlēja visiem ģimeniskus, skaistus Ziemassvēkus. Koncerts izskanēja ar tradicionālo Ziemassvētku dziesmu “Klusa nakts, svēta nakts”.

Lielākā daļa šī koncerta dalībnieku tūdaļ devās uz Bauskas Kultūras centru, kur tika sniegts labdarības koncerts Bauskas novada Invalīdu biedrībai. Šāds koncerts tiek veidots nu jau vairākus gadus.

21. decembrī 4.a un 4.b klases un meiteņu ansamblis (skolotājas A.Dūmiņa, G.Spure, I.Žubēre) sniedza labdarības koncertu novada sporta veterāniem.

Noslēgusies arī labdarības akcija un sagādātās dāvaniņas nokļuvušas pie tiem, kam tās visvairāk vajadzīgas. Tās saņēma 26 ģimenes. Skolas kolektīva sarūpētās drēbītes un apavus saņēma audzēkņi Imantas bērnu namā, kur tika sniegts arī labdarības koncerts.

Vēlam visām skolēnu un darbinieku ģimenēm gaišus svētkus un saturīgu ziemas brīvlaiku!