Home » Bez tēmas » Labi panākumi Rudens krosā

Labi panākumi Rudens krosā

9.oktobrī Bauskas pilskalnā notika komandu sacensības RUDENS KROSĀ. Par godalgotajām vietām cīnījās komandas no 14 novada skolām. No mūsu skolas piedalījās 6 komandas, trīs no kurām tika pie diplomiem. 1.vietu savā vecuma grupā  meitenēm izcīnīja Gerda Dreimane, Samanta Dorči un Keita Asone (5.b), arī zēni – Arvis Sūna, Jorens Maskals (5.b) un Kevins Hortivs (5.a) sava vecuma zēnu konkurencē bija pirmie. Elizabete Domokejeva (9.), Luīze Druviņa un Kitija Untāle (8.a) izcīnīja trešo vietu starp savām vienaudzēm. Prieks, ka kopvērtējumā Bauskas pilsētas pamatskola ieguva 2.vietu (pamatskolu grupā). Pirmajā vietā – Vecsaules pamatskola un Bauskas Valsts ģimnāzija, trešie – Griķu pamatskolas un Bauskas sākumskolas sportisti.

DSCF3074 DSCF3075 DSCF3076