Home » Bez tēmas » Izvairies no smēķētāja!

Izvairies no smēķētāja!

Tāds bija nosaukums konkursam, kurā 2015.gada izskaņā piedalījās sociālo zinību skolotājas Guntas Spures audzēkņi no 5.b, 7.b un 8.b klases. Dalībai konkursā tika nosūtīts daudz plakātu. Par trijiem no tiem tika saņemta īpaša pateicības vēstule un diploms, ko saņēma skolēni. Tika uzteikti plakāti, ko veidoja 5.b klases skolēni Aleta Mahnova, Betija Upelniece, Keita Asone, Jorens Maskals, un Kaspars Pīpiņš, 8.b klases skolēni Gustavs Ūdrēns un Ritvars Andris Laucis un 7.b klases skolēni Viktorija Ļuļe, Daniela Brilovska, Elīna Platā, Gerda Veršinska un Emīls Mūrnieks. Vārdi, kas teikti no konkursa oraganizatoriem saņemtajā vēstulē, jāattiecina ne tikai uz šī plakātu konkursa dalībniekiem, bet uz visiem skolēniem: “Ceram, ka arī turpmāk būsiet modri un neļausiet sev nodarīt pāri, elpojot cigarešu dūmus. Atcerieties, ka jums ikvienam ir tiesības pateikt smēķētājam, ka nevēlaties elpot cigarešu dūmus, un palūgt, lai viņš nodzēš smēķi vai iet pīpēt vietā, kur nav citu cilvēku.”

Par pasīvās smēķēšanas problēmu vairāk vari uzzināt mājaslapā www.pasivasmekesana.lv.BauskasPP_8b.klase BauskasPP_7b.klase BauskasPP_5b.klase DSCF3118 pateiciiba-page-001