Home » Bez tēmas » Einārs Lazdiņš gūst panākumus

Einārs Lazdiņš gūst panākumus

8. un 9.janvārī Lietuvas pilsētā Šauļos risinājās gadskārtējās Baltijas valstu sacensības vieglatlētikas daudzcīņā. Bauskas novada sporta skolas audzēknis Einārs Lazdiņš pārstāvēja Latvijas karoga krāsas, startējot U-18 vecuma grupā Latvijas izlases sastāvā. Einārs izcīnīja 6.vietu 12 dalībnieku konkurencē, finišējot ar jaunu personīgo rekordu – 4209 punkti, kas atbilst meistara kandidāta normai. No Latvijas, Lietuvas un Igaunijas startēja pa četriem dalībniekiem. Einārs no Latvijas pārstāvjiem finišēja pirmais un nopelnīja visvairāk punktu. Eināra treneris ir Raivis Maķevics. Šādu informāciju saņēmām no Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāves Solvitas Kudlānes. Sveicam Eināru arī mēs!

stadions