Home » Bez tēmas » Saldumus vai izjokosim!

Saldumus vai izjokosim!

31.oktobrī skolā par mācībām domāja vien skolotāji. Protams, ka nākamajā dienā pēc brīvlaika ir grūti pievērsties kam nopietnam. Tāpāc savdabīgu pāreju no atpūtas uz darba noskaņu radīja skolēnu pašpārvaldes un angļu valodas skolotājas Solveigas Gudkovas organizētais Helovīna pasākums. Skolēni bija paslēpušies aiz dažnedažādām maskām no šausmu filmām, iejutās dažādos tēlos. Pasākuma vadītājas Klēra Kuļikauska, Ieva Kudlāne, Elīna Elizabete Daugule un Betija Upelniece pastāstīja arī par šo Helovīna svētku rašanos. Klases bija sagtavojušas priekšnesumus, kuros bija gan dejas, gan multfilmas, gan fragmenti no kinofilmām. Neliels ieskats pasākumos – galerijā. Vairāk bilžu meklē skolas bibliotēkas skolēnu datorā!

DSCF6907DSCF6745 DSCF6747 DSCF6782 DSCF6791 DSCF6794 DSCF6853 DSCF6862