Home » Bez tēmas » Mūsu “GREDA” CSDD konkursā Jelgavā iegūst bronzu

Mūsu “GREDA” CSDD konkursā Jelgavā iegūst bronzu

6.a klases komanda “GREDA” 1.februārī Jelgavā piedalījās CSDD konkursa “Gribu būt mobils” pusfinālā . Tur sacentās 10 labākās Jelgavas reģiona komandas, kuras bija ieguvušas vislielāko punktu skaitu priekšacīkstēs un neklātienes kārtā. Komanda startēja nepilnā sastāvā –  Gundars Rēbuks, Ervins Zvidro un Renārs Gausiņš. Konkursā bija jāizpilda tests par satiksmes noteikumiem, jāpilda radošais uzdevums – uzzīmēt vēl neesošu ceļa zīmi, pamatot tās nepieciešamību; jāizplāno drošs ceļš no mājām uz skolu uz interaktīvā galda, ievērojot satiksmes noteikumus, kā arī jāveic stafete ar velosipēdu, ievērojot izliktās ceļa zīmes, jāsaliek ceļazīmju puzle, tās jāatpazīst. Bija iespēja piedalīties arī viktorīnā par vēsturiskiem jautājumiem, kas saistīti ar satiksmes drošību. Konkursā piedalījās 6.-8.klašu komandas. “Greda” ieguva trešo vietu, saņemot balvā velosipēda saslēdzējus, atstarojošās vestes, atstarotājus, T-kreklus un citas balviņas. Informē skolotāja Gunta Kiseļeva.

0102201780401022017795 01022017799