Home » Bez tēmas » Iespēja iegūt profesiju Saulainē

Iespēja iegūt profesiju Saulainē

2.februārī notika 9.klašu skolēnu tradicionālā tikšanās ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma saulaines teritoriālās struktūrvienības pārstāvjiem. Par skolu stāstīja direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Collenkopfa un topošā ēdināšanas pakalpojumu speciāliste Dace Degole. Viņas raksturoja skolā apgūstamās mācību programmas un studentu dzīvi un iespējas ārpus mācībām. Saulainē pēc 9.klases beigšanas iespējams apgūt datorsistēmu tehniķa, automehāniķa, lauku īpašumu apsaimniekotāja, viesmīlības un ēdināšanas pakalpojumu speciālista, klientu apkalpošanas speciālista, pavāra un lokmetinātāja profesijas. Skolā notiek arī aktīva sabiedriskā dzīve, darbojas kartinga komanda, par ko aizrautīgi stāstīja viešņas. Saulainē tiek glabātas un koptas vēstures liecības par veco Kaucmindes mājturības skolu. 9.klases skolēni pildīja testus un krustvārdu mīklas par tehnikumā apgūstamajām profesijām. Daudziem jauniešiem radās viela pārdomām un vēl viena izvēles iespēja.

Dace Degole