Home » Bez tēmas » Neliels pēcsvētku jampadracis

Neliels pēcsvētku jampadracis

Otrdienas rīts skolā sākās ar otro klašu izdomātu pārsteigumu – mazie, ģērbušies atbilstoši Lieldienu svinībām, apstaigāja 1.-4.klases, lai uzdotu mīklas, runātu dzejoļus, mācītu rotaļas. Čaklākie minētāji varēja saņemt balvas. Īpaši priecīgi par negaidītajiem ciemiņiem bija pirmklasnieki. Paldies skolotājām Aijai Dūmiņāi un Guntai Spurei par izdomu! Sestās stundas laikā sporta skolotāja Ieva Šteinberga visus aicināja pagalmā, lai draudzīgi izkustētos. Notika interesantas stafetes – olu nešana, olu padošana un meklēšana skolas pagalmā, kas izraisīja vislielāko azartu. Kamēr daļa skolēnu piedalījās stafetēs, pārējie minēja āķīgās mīklas. Vai Tu vari atrisināt šādu mīklu: “Kūtī bija 2 cālēni, 3 truši, 2 vistas. Papildus kūtī ienāca saimnieks ar suni. Cik kāju tagad ir kūtī? ”