Home » Bez tēmas » Nosargāt cāli un citi atbildīgi uzdevumi

Nosargāt cāli un citi atbildīgi uzdevumi

Bauskas Valsts ģimnāzijā 19.aprīlī notika tehniskās jaunrades diena. Tās tēma bija “Informāciju tehnoloģijas un tehniskā jaunrade kā neatņemama mūsdienu mācību stundas sastāvdaļa”. Līdzās Bauskas, Iecavas un Rundāles skolu vecāko klašu skolēniem šajā pasākumā piedalījās arī mūsu skolas komanda. Rainers Mackevičs, Roberts Rēbuks, Hardijs Vanags, Mārtiņš Strazdiņš, Elvis Akmentiņš un Ivo Krīgers strādāja darbnīcās.  Izmantojot dotos līdzekļus un materiālus, kā arī savas zināšanas un attapību, skolēniem bija jāizveido dažādi modeļi, jāveic tehniski uzdevumi.  Kā pastāstīja direktora vietniece Anna Dupure, kura mūsu skolēnus rosināja piedalīties, visinteresantākais  uzdevums  skolēniem bijis “Cālis kapsulā”. Vēl bija jāizveido zobubirste – pašgājējs  un jānopelna miljons ar elektrisko spuldzīti. Pasākuma mērķis bija veicināt skolēnu interesi par dažādu tehnoloģiju un tehnisko risinājumu izmantošanu mācībās. Skolēnu darbu organizēja SIA “Aspired”no Ventspils. Savā pieredzē dalījās BVĢ pedagogi A.Ēberliņa un B.Bahs. Skolēni atzina, ka diena bijusi interesanta un uz mācību procesu bijusi iespēja paskatīties nedaudz citādi. Visi dalībnieki saņēma ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī oficiālu apliecinājumu par dalību.