Home » Bez tēmas » 9.a klase iepazīst Bauskas Valsts ģimnāziju

6789101112
13141516171819
2728293031

20.aprīlī devītklasnieki tika aicināti ciemos uz Bauskas Valsts ģimnāziju. Vairāki 9.a klases skolēni apmeklēja Atvērto durvju dienu šajā mācību iestādē. Viņi piedalījās nodarbībā pie fizikas skolotāja D.Jemeļjanova, kur uzzināja vairāk par projektu “Robots” un iespējām attīstīt savas prasmes programmēšanā. B.Bahs, ģimnāzijas vizuālās mākslas skolotājs, aicināja jauniešus radīt mākslu ikdienā, skatīties uz vienkāršām lietām ar mākslinieka skatu. Ģimnāzisti U.Urtāns un K.Banis raksturoja dažādas ģimnāzistu aktivitātes, piedaloties starpvalstu projektos. Skolas zālē direktora vietniece izglītības jomā T.Pundure pastāstīja par izglītības programmām, iestāšanās prasībām. Jaunieši noskatījās teātra izrādi, ko veidojusi skolotāja I.Graudiņa kopā ar saviem audzēkņiem, arī ar mūsu skolas absolvenšu E.Poles un S.Cielavas piedalīšanos. Iespējams, ka pēc šī pasākuma daži skolēni nostiprināja savu vēlmi kļūt par ģimnāzistu tepat Bauskā, bet citi turpinās apmeklēt līdzīgus pasākumus citās skolās, lai izdarītu nākamās mācību iestādes galīgo izvēli. Grūtākais uzdevums šogad, vai ne, devītie?