Home » Bez tēmas » Vai mākam mācīties?

Vai mākam mācīties?

2017.gada nogalē uz šo jautājumu apstiprinoši varēja atbildēt daudzi mūsu skolas skolēni. Viņu liecībās bija tikai rūpīgā darbā nopelnīti vērtējumi, kas nebija zemāki par 6 ballēm. Bet skolēni, kuru vērtējumi bija augstāki par 7 ballēm, tika īpaši apsveikti Ziemassvētku pasākumos. 5.-9.klasēs mācīties vislabāk prot Paula Druviņa, Alise Kalderauska, Marta Kārkla, Roberts Untāls (5.a), Evelīna Keita Barauska, Evelīna Burmistrova, Elīza Lakoviča-Lakovica (5.b), Anastasija Marčenko, Janīna Šumeiko, Nadīna Šumeiko (6.b), Keita Asone (7.b), Dāvids Burmistrovs (8.a), Ralfs Romanovs (8.b), Endija Zaumane (9.a). Ceram, ka otraja pusgadā viņiem pievienosies vēl citi mācīšanās speciālisti!

Jaunais Dzeltenā suņa gads sācies ar saspringtu mācību darbu, jo janvāris un februāris ir mācību priekšmetu olimpiāžu laiks. Ja vēlies uzzināt, kādas olimpiādes, kad un kur notiek, ieskaties Bauskas novada mājas lapā šajā saitē http://www.bauska.lv/lv/sabiedriba/izglitiba/skoleniem/olimpiades. Lai arī ikdienas mācīšanās sagādātu prieku un būtu veiksmīga! Tad iegūtās zināšanas un prasmes, un, protams, arī Tava liecība mācību gada beigās sagādās prieku Tev un tuviniekiem!