Home » Bez tēmas » Piedalās starptautiskajā bērnu mākslas izstādē-konkursā „LIDICE 2018”

Piedalās starptautiskajā bērnu mākslas izstādē-konkursā „LIDICE 2018”

Šo konkursu rīko Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un izglītības iestādēm. Tā dalībnieki ir bērni un jaunieši līdz 16 g.v. Viens no konkursa mērķiem ir veicināt bērnu un jauniešu radošo spēju attīstību, padziļināt izpratni par citu tautu mākslu, kultūru, tradīcijām. Tā kā  UNESCO 2018.- 2028.gadu pasludinājusi par Starptautisko desmitgadi “Ūdens ilgtspējīgai attīstībai”, tāpēc 46.Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss „Lidice 2018” veltīta tēmai “Ūdens”. Skolotāja Daiga Sējēja jau tradicionāli rosina skolēnus piedalīties šajā konkursā. Šoreiz 1.novadu kārtā no mūsus skolas tika iesūtīti 7 darbi. Tagad jāgaida žūrijas vērtējums un, protams, jācer, ka saņemsim uzaicinājumu arī uz otro kārtu. Lai veicas!