Home » Bez tēmas » Gailis atdod pilnvaras Sunim

Gailis atdod pilnvaras Sunim

Jautra atvadīšanās no Ugunīgā Gaiļa gada notika 26.janvārī, kad 5.-9.klašu skolēni bija pārtapuši dažādos tēlos. Popielas-karnevāla tēma bija- dažādu valstu dejas vai interesanti priekšnesumi. Lielajā pasaules kartē tika atzīmētas vietas, no kurām kāds “ir ieradies”. 5.a klase pārstāvēja Franciju ar mīmu teātri, 5.b iejutās krievu tautas dejā “Kaļinka”, 6.a kl. meitenes nodejoja grieķu deju “Sirtaki”, 6.b trio dejoja itāļu Tarantellu, 7.a atļāva  piedalīties indiāņu rituāla dejā, 7.b kl. pārcēla publiku uz Indiju un tās filmām, 8.a klase iejutās Japānas noskaņās, 9.a kl. rādīja Francijas kankānu, Ēģiptes vēderdeju, Spānijas flamenko un Skotijas nacionālo deju. To visu kopā lika un pasākumu veidoja 8.b klase, īpaši pasākuma vadītājas Amanda Ķince un Samanta Staškevica. Skatītāju simpātiju balvu saņēma 9.a klase, bet specbalvas tika 5.b klasei un 7.b klasei. Visi pasākuma dalībnieki varēja mieloties ar saldajām balvām.  Ieskaties galerijā! Ja vēlies ielūkoties citās bildēs, vaicā skolas bibliotēkā. Laimīgu Jauno gadu!