Home » Bez tēmas » Domāt par nākotni nekad nav par agru

Domāt par nākotni nekad nav par agru

Pie tāda secinājuma nonāca tie mūsu skolas 7.-9.klašu skolēni, kuri apmeklēja izstādi “Skola 2018”. Pasākums notika projekta  „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Izstādē, kas norisinājās Rīgā no 23.-25.februārim, katrs jaunietis varēja atrast sev vajadzīgo – gūt priekšstatu par nākamo izglītības iestādi, ieskatīties skolu un augstskolu stendos, kā arī baudīt mākslinieku un sportistu uzstāšanos. “Man patika piedalīties radošajās darbnīcās,”stāsta Markuss Juris Ručs. “Patika prezentētā tehnika”, atzīst Reinis Sūna. Paula Linde priecājas par iespēju uzzināt ko vairāk par Rīgas mākslas un mediju tehnikumu, bet Keita Asone un Samanta Staškevica izmantoja iespēju parunāt ar vairāku skolu pārstāvjiem. Luīze Tihanova un Nikola Kalniņa secina, ka ir ļoti daudz informācijas un iespēju – ir varianti un viela pārdomām! Skolēniem bija iespēja apmeklēt arī  Starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstādi, kas arī norisinājās Ķīpsalas izstāžu centrā.