Home » Bez tēmas » Kārlis Jansons prezentē “Naudu kokos”

Kārlis Jansons prezentē “Naudu kokos”

20.martā Bauskas Kultūras centrā notika  biznesa ideju konkursa “Mana grāmata par biznesu: no senču pūra līdz mūsdienām” noslēguma pasākums. Šo konkursu organizē Bauskas Centrālā bibliotēka. Konkursā iesniegto darbu vidū bija arī mūsu skolas 4.a klases skolnieka Kārļa Jansona veidotā grāmata “Nauda kokos”. Piedalīties konkursā  rosināja Kārļa klases audzinātāja Anželika Orlova. Žūrijas vērtējumā Kārļa  darbs ieguva 2.vietu starp 18 līdzaudžu darbiem. Pasākumā katram dalībniekam sava grāmata bija jāprezentē, Kārlis stāsta, ka bijis satraukts, bet pēc tam sekoja prieks par augsto vērtējumu. Veidot šo izsmeļošo pētījumu par kokrūpniecību Latvijā Kārlim palīdzējuši viņa vecāki – Jānis un Līga Jansoni. Vecākiem prieks, ka zēns ieguvis nenovērtējamu pieredzi gan veidot šādu darbu, gan to prezentēt plašas auditorijas priekšā. Sveicam!