Home » Bez tēmas » Draudzīga cīkstēšanās ar Lietuvas skolēniem

Draudzīga cīkstēšanās ar Lietuvas skolēniem

Piektdien, 23.martā vairāki 5.-8.klašu skolēni kopā ar sporta skolotāju Raivi Maķevicu un skolotāju Kristīnu Kondrotaiti devās uz Lietuvu. Tur Pavales Levens pamatskolā notika sporta sacensības starp 3 skolām. Bez mūsējiem un  Levens pamatskolas skolēniem vēl piedalījās skolēni no Kedaines skolas. Sacensības atklāja un visiem veiksmi vēlēja Levens pamatskolas direktore Lina Rauckiene. Aktivitātes sākās ar draudzīgu muzikālu iesildīšanos. Turpinājumā komandas sacentās dažādās stafetēs. 5.klases meitenēm patika stafetes ar bumbu. 7.un 8.klases zēni rādīja savu prasmi basketbola laukumā. Par prieku mums, skolas komanda kopvērtējumā ieguva 1.vietu. Diena bija spraiga un interesanta. Saņemts uzaicinājums kopā sportot nākamājās draudzības sacīkstēs, kas notiks Kedainē. Daži mirkļi fotogalerijā!