Home » Bez tēmas » Pedagogu konferencē mācās un lepojas ar labajiem darbiem

Pedagogu konferencē mācās un lepojas ar labajiem darbiem

Bauskas un Rundāles novada skolotāju konference un kursi «Pilsoniskās audzināšanas un pilsoniskās līdzdalības sekmēšana izglītības iestādēs» notika pagājušajā skolēnu brīvlaika nedēļā. Šo konferenci 12. un 13. martā organizēja Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa sadarbībā ar novadu izglītības iestādēm. Tajā piedalījās deviņu skolu pedagogi, kas prezentēja savu veikumu. Mūsu skolu ar labo darbu prezentācijām pārstāvēja skolotājas Dina Ālmane un Ieva Mašale. Viņas radoši atspoguļoja 9.b un 5.b klašu kopīgi organizēto rakstniekam J.Jaunsudrabiņam  veltīto pēcpusdienu. Skolotāja D.Sējēja lepojās ar 9.a klases (audzināmās) un vizuālās un lietišķās mākslas interešu grupas paveikto šajā mācību gadā. Vairāki mūsu skolas pedagogi papildināja savas zināšanas šī pasākuma ietvaros organizētajos kursos. Pielikumā skolotājas D.Sējējas veidotais pārskats par dažādām mākslinieciskām aktivitātēm, kas pārtapušas labajos darbos!

D.Sējēja Manu skolēnu labie darbi 2018